Ayşe Özyılmazel'e 1 Ayda 4 Kilo verdiren Mucize Tonik Tarifl


Ayşe Özyılmazel bugün kösesinde bayanları yakından ilgilendiren bilgiler verdi..Bir ayda 4 kilo verdiren mucizesini sizler için anlattı.İlk etapta içtiği tonik tariflerini verdi..
İŞTE MUCİZE TONİKLER!
Alın size Taylan Kümeli'den süper tonik no 2: 5 bardak su 1 çay kaşığı toz zencefil (marketlerde var) Dörde bölünmüş 1 orta boy limon 1 poşet ısırgan otu çayı (marketlerde çay reyonunda var) 2 poşet yeşil çay 1 tutam kiraz sapı (aktarlarda bulunuyor) 1 poşet böğürtlen çayı 3 yemek kaşığı dondurulmuş vişne (böğürtlen de olabilir, marketlerde kutularda satılıyor) Malzemeler hazır mı? Süper! Hepsini tencereye koyup bir taşım kaynatın, soğutun, sonra termosa koyup gün içinde tüketin.
Gelelim tonik no 3'e: 5 bardak su 1 poşet yeşil çay 2 poşet Alman çayı (eczanelerde bulunuyor) artı 1 poşet phythoslim çayı artı 1 poşet phytholax çayı 1 poşet papatya çayı 2-3 adet avokado yaprağı (aktardan) 1 orta boy elma artı 2 kuru kaysı ve 1 yemek kaşığı dondurulmuş vişne Yine hepsini tencerede bir taşım kaynatın, soğutun ve gün içinde bol bol için.
Peki bu üç toniği nasıl içeceksiniz?
Hemen anlatıyorum. Sırayla her gün birini yapacaksınız sonra başa dönüp bir tur daha 1-2 ve 3'üncü tonikleri içeceksiniz. Altı günde bitecek. Ben ayda bir kere bu kürü tekrarlıyorum. Amaç? Vücuttaki fazla ödemi atmak, bağırsakları çalıştırmak, böbrekleri ve karaciğeri ilaçsız zahmetsiz temizlemek. Ama dikkat! Bunlar hiçbir sağlık sorunu olmayanlar için! Ve lütfen sadece bu tonikleri içip de zayıflayacağınızı düşünmeyin. Bunlar sadece yardımcı.
İşte Özyılmazelin 4 kiloyu verirken uyguladığı kuralları
İşte kurallarım:
Kural 1: Anladım ki bu diyet işi tamamen niyet işi! Sen kafaya koymadan, isterse bütün dünya karşına dikilip 'zayıfla' çeksin, kılın kıpırdamıyor. Önce canın gerçekten diyet yapmak isteyecek, bu biiiir.
Kural 2: Haftada üç kilo, beş kilo vereyim de şu iş tez elden bitsin mantıksızlığından çıkacaksın; unutma! Ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alırsın. Sen önce yeme biçimini bir ömür değiştirmeye karar vereceksin.
Kural 3: Gidip bütün testlerini yaptıracaksın. Belki vücudunda olan bir eksiklikten dolayı kilo veremiyorsundur. Önce sağlık!
Kural 4: Testlerinle iyi bir diyetisyene gideceksin. Kilo vermekten daha önemlisi sağlıklı beslenmeyi öğrenmek. Herkes 36 beden olmak zorunda değil!
Kural 5: Diyetisyenin haftalık beslenme listeni verdi. Listen elinde, kapıdan çıktın. İçini hevesle karışık korku saracak. Sarmasın! Doğru mutfağa koş. En azından ben öyle yaptım. Sana tehdit oluşturacak ne varsa at! O dolaptaki çikolatalar, Nutella kavanozu, çerezler... Yani günün sonunda "Yapamayacağım, dayanamıyorum galiba" havasına girdiğinde elini atacağın ne varsa doğru çöpe.
Kural 6: Ayrılıklarda ilk hafta hep zordur. Diyelim sigarayı bıraktığında ya da sevgilinden ayrıldığında, ilk hafta geri dönüş ihtimali yüzde 90'dır. Sakın ha! İşin sonunu hayal et! Unutma! Kendine bir söz verdin. Ben ilk hafta sürekli evi turluyordum, telefon açıp anneme, İpek'e sızlanıyordum. Geçer, geçer.
Kural 7: Moralini bozacak herkesten uzak duracaksın. Düşünsene sen yeşil çay içerken karşında şarap içen bir arkadaşın var ve sürekli yeşil çayına bakıp yüzünü ekşitiyor. Ya da kocan senin diyete başlama şerefine eve tatlılarla geliyor. Yok ya! Sizi seven destekler! Upps yerimiz bitti... Kuralların devamı sonra. Hadi size iyi niyetler!
Ayşe Özyılmazel

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !